+420 773 982 000

Aktuality

28.1. Chotíkov

V sobotním podvečeru přivítali hokejisté HK Rokycany na svém ledě tým HC Chotíkov. Obou mužstvům chybělo hned několik hráčů, takže museli v sestavách velmi improvizovat a nastoupili pouze s 12 hráči do pole.

Možná i právě proto se hrál velmi otevřený souboj, kdy hrál prim spíše útok než zabezpečená obrana. Již ve 3. minutě otevřel brankový účet utkání hostující Vostracký, jenž dorazil střelu Hajného. Zanedlouho se však povedlo domácím srovnat. Postaral se o to individuálním průnikem Geltner. Bohužel pro domácí si vzali Chotíkovští vedení zpět těsně před koncem, když se trefil od modré čáry kapitán Hauer.

Domácím se povedlo otočit skóre v polovině utkání. V rychlém sledu se trefili Koc a Lukáš Nový. Hosté však výsledek srovnali o několik vteřin později, kdy se z blízkosti prosadil Setíkovský. O minutu později ale domácí diváky opět rozjásal obránce Soukup, jenž strhl vedení zpět na stranu hokejistů HK.

Úvod závěrečné části se domácím borcům moc nevyvedl. Nejprve nechali dlouho před domácím brankářem Vrtělem dorážet Svobodu, jenž mu vysekl puk zpod těla a propasíroval ho do sítě a vzápětí bylo pro domácí ještě hůř, když se od modré čáry opět trefil hostující kapitán Hauer. 10 minut před koncem se za hosty ještě prosadil Hobl a s domácím to vypadalo bledě. Ti to však nezabalili a v posledních minutách se jim povedlo stav ještě srovnat a postaral se o to Lukáš Nový, jenž svými dvěma přesilovými zásahy poslal utkání do penaltového rozstřelu. Tam se domácím střelcům nadmíru dařilo. Hostujícího brankáře Hájka překonali 3 ze 4 exekutorů. Za to domácí brankář Vrtěl chytil všechny pokusy a prémiový bod zůstal na rokycanském ledě.